Nemilosrdně skolil soupeře, spokojený ale nebyl. Holanďan se naštval
14.04.2025
Autor: Miroslav Obluk

Po výhře přišla zloba. FOTO: Levels Fight League
Nizozemský bojovník Dayche Coeriel se blýskl ve svém posledním zápase nesmírně působivým výkonem. Svého soupeře Stefana Catacoliho poslal na turnaji Levels Fight League 17 k zemi jednou ranou už po 41 sekundách, přesto nebyl bezprostředně po výhře spokojen. Zlobil se na poraženého, neboť ten nechtěl pustit jeho pravou nohu. Nakonec se však celá situace relativně uklidnila.
Co se týče samotného zápasu, není toho mnoho, co by se dalo popisovat. Coeriel nedal britskému soupeři sebemenší prostor k tomu, aby ukázal, co v něm je. Již po 41 sekundách ho složil jednou ranou k zemi, Catacoli padal k zemi střemhlav a zdálo se, že je rozhodnuto. Souboj přesto nadále pokračoval.
Catacoli padl k zemi, čelem narazil o podlahu, přesto nebyl zcela vypnutý. Lehce neohrabaně se dokázal vyhnout další soupeřově ráně, a dokonce se mu podařilo dostat na kolena. Na první pohled knokautový úder mu pojistky nevyhodil. To však neznamená, že by byl Catacoli z nejhoršího venku. To ani omylem.
Catacoli vsadil na jedinou kartu, jako klíště držel ve svých spárech pravou nohu rivala a za žádnou cenu ji nechtěl pustit, přestože v mezičase inkasoval pořádně bolestivé údery do hlavy.
Coeriel britského bijce nešetřil, zasahoval ho všemožnými údery a byl úspěšný. Rozhodčí bitvu zastavil, zápas ukončil po 54 sekundách prvního kola, jenže Catacoli nadále pokračoval.
Neustále držel soupeře za nohu a nechtěl se pustit, což Coeriela pořádně rozčílilo. Když už se mu podařilo dostat nohu z rivalových spárů, otočil se k němu, gestem mu naznačil, že mu zavřel ústa, a pak ještě v samém amoku odstrčil jednoho ze svých trenérů.
Působivou výhru si holandský bijec hned neužíval, byl pořádně naštvaný, po chvíli se však uklidnil. Spolu se svým týmem oslavil již čtvrtou výhru v pořadí, celkově své statistiky vylepšil na 5:1 a v nizozemské organizaci Levels Fight League i nadále platí za neporaženého.